• Новий
  • Очікується
Генератор бензиновий Palmera PA350JE-2,8кВт
search
  • Генератор бензиновий Palmera PA350JE-2,8кВт
  • Генератор бензиновий Palmera PA350JE-2,8кВт
  • Генератор бензиновий Palmera PA350JE-2,8кВт
  • Генератор бензиновий Palmera PA350JE-2,8кВт

Генератор бензиновий Palmera PA350JE-2,8кВт

30 999,00 ₴
з податком
Кількість
Очікується

Однофазний Бензиновий генератор 2,8 кВт із ручним запуском Palmera PA350JE 2800 W + AVR з механічним ручним стартером 220 В

Palmera PA350JE — це проста в обігу, довговічна, з низьким рівнем вібрації й шуму високопродуктивна мініелектростанція з номінальної потужністю 2.5 кВт. Вона здатна генерувати високоякісне однофазна напруга 220 В і підходить для забезпечення вимогливих електроспоживачів (комп'ютери, діагностичне обладнання, медична техніка тощо). Паливний бак великої місткості забезпечує тривалу автономну роботу до 12 годин.

В основі генератора використовується одноциліндровий чотиритактний двигун LT168-F1 з верхнім розташуванням клапанів і повітряним охолодженням, який має низький відкладень палива — 1,2 л/год. Крім того, хромований поршень дає змогу забезпечити стабільну, плавнуі водночас дуже економну роботу агрегату під навантаженням.

Головними перевагами Цей двигун є:

Легкий запуск (механічний стартер) Підвищена автономність — до 12 годин на одній заправці Мідна обмотка Надійна робота — система автоматичного вимкнення під час замикання або низького рівня оливи Низька витрата палива — 1,2 л/год Система автоматичного регулювання напруги AVR Інтелектуальна технологія дросельної заслінки (контроль зміни швидкості)

На відміну від традиційних генераторів, які працюють із постійною швидкістю/об/хв, наш генератор обладнаний мікропроцесором, що керує технологією Intelligent Throttle, яка регулює частоту обертання двигуна відповідно до навантаження. Якщо генератор не живить багато пристроїв, він працює з меншою швидкістю. Отже, генератор продовжує термін експлуатації двигуна та зменшує витрату палива. Коли навантаження збільшується, генератор автоматично збільшує швидкість і оберти.

Бензогенератор Palmera PA350JE має паливний бак збільшеної ємності, безшумний глушник великого об'єму, вольтметр, виведення постійного струму та автоматичний розмикач ланцюга змінного/постійного струму. Автоматичні розмикачі ланцюга вимикають живлення, якщо виникає електричне перевантаження, тоді як головний вимикач залишається увімкненим. Система автоматичного регулювання напруги AVR компенсує коливання, що виникають у разі зміни навантаження й забезпечує стабільне вихідна напруга.

Ця модель гранично проста в обслуговуванні і не перевантажена зайвими опціями. Це досконалий агрегат, здатний задовольнити найвимогливіші запити. Сталева рама, панель ручного керування, система аварійної автоматики, інтегрований заземлювальний контур — все це гарантує безпечну експлуатацію и справність генератора упродовж довгих років.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Тип генератора: синхронний
Тип струму: змінний однофазний
Максимальна потужність: 2,8 кВт
Номінальна потужність: 2,5 кВт
Напруга: 230 В
Номінальний струм: 8,3 А
Мідна обмотка Частота: 50 Гц
Стабільність напруги, %: ± 1
Ступінь захисту: IP 23
2 розетки змінного однофазного струму — 220 В
1 розетка постійного однофазного струму — 12 В
Розміри (дхШхВ): 600 х 590 х 430 мм
Вага сухої: 43 кг
Тип двигуна: чотиритактний, одноциліндровий із верхнім розташуванням клапанів і повітряним охолодженням
Робочий об'єм: 196 куб. см
Оберти двигуна: 3000 об/хв
Об'єм бензобака: 15 л
Витрата палива: 1,2 л/год
Об'єм оливи в картері: 0,6 л
Тривалість автономної роботи: до 12 год
Рівень шуму: 90 дБ
Захист від перевантаження
Система автоматичного регулювання напруги
AVR Вольтметр
Захист двигуна за рівнем оливи
Датчик рівня палива: так
Запуск: ручний стартер
Встановлено на амортизувальних подушках

Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.