Руберойд Техно,10м Поліестер (ЕКП) 4,0мм
search
  • Руберойд Техно,10м Поліестер (ЕКП) 4,0мм

Руберойд Техно,10м Поліестер (ЕКП) 4,0мм

1 560,00 ₴
з податком
Кількість

Бікроеласт – це матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний, що наплавляється.
Бікроеласт отримують шляхом двостороннього нанесення на скловолокнисту (склополотно, склотканина) або поліефірну основу бітумного в'яжучого, що складається з бітуму, наповнювача ( доломіт, тальк) і технологічних добавок (полімерних модифікаторів) , з подальшим нанесенням на обидві сторони полотна захисних шарів. В якості захисних шарів використовують крупнозернисту (сланець, асбагаль), дрібнозернисту (пісок) посипки і полімерну плівку. Залежно від виду захисних шарів і області застосування Бікроеласт випускається наступних марок:


Бікроеласт К - з крупнозернистою посипкою з лицьової сторони і полімерною плівкою зі сторони наплавлення полотна; застосовується для влаштування верхнього шару покрівельного килима.


Бікроеласт П - з дрібнозернистою посипкою або полімерною плівкою з лицьової сторони полотна і полімерною плівкою з нижньої сторони полотна або дрібнозернистою посипкою з обох сторін полотна; застосовується для влаштування нижніх шарів покрівельного килима й гідроізоляції будівельних конструкцій.

Сфера використання:
Призначений для влаштування покрівельного килима будівель і споруд та гідроізоляції будівельних конструкцій.

 

35 од.
Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.