Гарантія та сервіс

Усі товари на сайті інтернет магазину KomfortCity сертифікованими на території України та можуть обслуговуватися по гарантії виробника в авторизованих сервісних центрах. Для усунення несправності зверніться до уповноваженого виробником сервісний центр. Контакти сервісних центрів доступні на сайті виробника або в гарантійному талоні.

Умови гарантії

Гарантійний термін на певний товар встановлюється фірмою-виробником. Підставою для проведення ремонту на гарантійній основі є правильно заповнений, без виправлень, гарантійний талон виробника, а також документи, що підтверджують факт покупки. Вимоги до заповнення гарантійного талону: чітко та правильно вказана модель товару та серійний номер; вказана дата продажу; наявна печатка магазину, в якому була здійснена покупка; підпис покупця; повністю заповнені відрізні корінці з печаткою магазину; у деяких випадках, за вимогою виробника, для підтвердження покупки необхідно надати розрахунковий документ (фіскальний або товарний чек, видаткову накладну). Гарантійний талон повинен містити термін гарантії і його необхідно зберігати до завершення терміну, зазначеного в талоні....

Відмова у гарантійному обслуговуванні Причини відмови у проведенні ремонту на гарантійній основі: неправильно заповнений гарантійний талон; порушення правил експлуатації; ремонт виробів неуповноваженим виробником сервісним центром; виріб, який призначений для особистих чи побутових потреб, використовувався у виробничій сфері або такій, що не відповідає його прямому призначенню; внесення змін у конструкцію виробу, якщо це не зазначено в посібнику з його використання; наявність всередині виробу слідів рідини, комах та інших сторонніх предметів; серійний чи ІМЕІ-номер, що знаходиться у пам`яті виробу, змінено, стерто або неможливо встановити; механічні та інші пошкодження, викликані дією зовнішніх факторів; пошкодження, причиною яких стала експлуатація неоригінальних витратних матеріалів, адаптерів і запчастин, не передбачених виробником.

Гарантія не розповсюджується на витратні матеріали (компоненти, які потребують періодичної заміни під час експлуатації виробу). Перелік таких деталей та їх ресурс вказаний у посібнику користувача для кожної конкретної моделі. Також в інших випадках, передбачених законодавством України та/або гарантійним талоном на відповідний товар.

Повернення товару

Повернення товару в термін 14 днів

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов: товар не був у експлуатації; збережені всі пломби та ярлики; цілісність комплекту та упаковки не порушена; збережений гарантійний талон і документ, який підтверджує оплату; виріб не належить до переліку товарів неналежної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року)№172).